Bilgi Edinme

 
BİLGİ EDİNME BAŞVURU FORMLARI
a. Gerçek Kişiler için
b.Tüzel Kişiler İçin

NOT: Başvurular ekte sunulan formlar doldurularak yapılmalıdır. Forma uygun olarak yapılmayan veya eksik doldurulan başvurular kabul edilmeyecektir.
                                  
                     Sayın İlgililer;

     4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu Uyarınca Müdürlüğümüz Bilgi Edinme Birimine müracaat ederek bilgi ve belge talebinde bulunan ve bu taleplerini elektronik posta yoluyla cevap almak isteyen başvuru sahiplerinin mynet adreslerine gönderilen bilgi ve belgelerin iletilemediği tespit edilmiş  olup başvurularına elektronik cevap verilmesini talep eden başvuru sahiplerinin sağlıklı bilgi alabilmeleri açısından  mynet harici e-posta adresi bildirmeleri önemle rica olunur.

    Ayrıca Sağlık Bakanlığı personeli olup Bilgi Edinme kanunu uyarınca bilgi ve belge talebinde bulunanların  başvuru formuna kurum sicil nosunu eklemeleri gerekmektedir.

  4982 Sayılı Bilgi Edinme Kanunu uyarınca yapılacak müracaatları değerlendirmek üzere Müdürlüğümüz bünyesinde aşağıda belirtilen adreste Bilgi Edinme Bürosu kurulmuştur.

     Posta ya da bizzat yapılacak başvurular bu adrese, telefon ya da fax ile yapılacak başvurular Tel:( 0264) 251 35 50 Dahili 1455  veya Fax:( 0264)  251 35 64 numaralı telefon ve faksa, elektronik posta ile yapılacak başvurular ise aşağıda gösterilen formlar eksiksiz doldurularak   sakaryabilgiedinme@yahoo.com.tr posta adresine yapılabilecektir

 


4982 Sayılı Bilgi Edinme Kanunu

Bilgi Edinme Hakkı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik

Bilgi ve Belgeye Erişim Ücreti Hakkında Alınan Onay ve Ekleri

Maliye Bakanlığı Bilgi ve Belgeye Erişim Ücreti Genel Tebliği(Sıra No: 1)Bu sayfa 12417 kere görüntülenmiştir© 2012 Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü / Tüm hakları saklıdır